WhatsApp
Confidental Diş Polikliniği
Confidental Diş Polikliniği

Özel
Confidental Diş Polikliniği

Hastalarımıza, güvenli ve özenli bir ortamda ihtiyaçlarına uygun en iyi diş sağlığına kavuşmalarına yardımcı olabilmek için tüm hizmetlerimizde mükemmelliğe bağlıyız.

Yüksek vasıflı diş hekimlerimiz en son teknolojiyi kullanır. Önceliğimiz, profesyonel bir ortamda hem genel diş hekimliği hem de özel diş hekimliği hizmetlerini tek bir çatı altında sunmaktır. Ofisimiz sıcak ve samimi bir atmosfer sunarak her hasta için ziyaretlerini konforlu hale getirmeyi amaçlar.

Genel Diş Hekimliği, Estetik Diş Hekimliği, Cerrahi İmplantlar ve yüksek kaliteli Diş turizmi dahil olmak üzere eksiksiz bir diş tedavisi ve diş sağlığı hizmetleri sunuyoruz.

Mutlu Müşteriler

Pandemi süreci nedeniyle başka bir şehirde başladığım fakat yarım kalan İmplant sonrası Protezler konusunda sorunlarımla ilgili çok detaylı açıklama yaparak gelecek süreçte neler yapılacağını anlattı . Genel olarak çok nazik ve yardımsever bir tavırla karşılaştım. Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanlık Hocasının tavsiyesiyle gelmiştim, ben de bundan sonrası için rahatlıkla başkalarına tavsiye edeceğim. Emeğine sağlık Burak İçten.
Bahri SARI S
Google Yorumu
Güler yüzü ve samimi sohbetiyle dişçi koltugundan korkanları cok iyi rahatlatan , üstelik zor diş olarak tanımlanan bir dişi ustalikla cok kısa sürede halleden işinde gercekten uzman bir diş doktoru.
Zehra Kök
Google Yorumu
Annem için gitmiştik.annem muayene oldu dişi için sorduğumuz sorulara tecrübesini ve bilgisini annemin dişleri için detaylı anlatıp hastasıyla ilgili ve alakalı olması ordan gönül rahatlıkla ayrılmamız bize yetti kendisine tavsiye üzerine gittik ve memnun kaldık .teşekkür ederiz.
Kübra Tuğçe Takcı
Google Yorumu
Tavsiye üzerine gittim, işinin ehli ve eli çok hafif bir hekim olduğunu birebir yaşayarak gördüm.Mesleğine çok hakim sonuna kadar güvenebilirsiniz.özellikle fobisi olan herkese tavsiye ederim.
Soner Barlas
Google Yorumu
his speciality, work ethic and attitude are at the top-class level.
B. Turkoğlu
Google Yorumu
Hastalarının beklentilerini karşılamada yeterli bilgi ve donanıma sahip, branşında çok başarılı, ayrıca çok samimi ve güleryüzlü bir hekim. 😊
Pelin Su ŞAHİN
Google Yorumu
Fethiyede guvenerek koltuguna oturup dislerini emanet edebileceginiz bir hekimdir tavsiye ederim
Yılmaz Vardar
Google Yorumu
👍
Hakan Selvi
Google Yorumu
Kaliteli hizmet. Güleryüzlü karşılama😄
Cihan Eker
Google Yorumu
Türkiye'deki en iyi diş hekimi. Fiyat performans oranı çok iyi. Almanya'da yapılan implantlarım vardı.
Can Ali Bakir
Google Yorumu
Sorularınıza aşağıdan cevap bulabilirsiniz.!
Ağız boşluğu içinde yer alan yumuşak doku (yanak, damak, dil, dudak gibi) ve sert dokuları (dişler, kemikler) ilgilendiren her türlü rahatsızlığın teşhisini ve cerrahisini lokal anestezi, genel anestezi veya sedasyon anestezisi altında ameliyathane ortamında operasyonlar yaparak gerçekleştiren bir bölümdür.
Dişler yaklaşık 6 aydan itibaren sürmeye başlar. Yaklaşık 3 yaşının sonuna ağzımızda toplam 20 tane süt dişi bulunur.
Yirmi yaş dişleri diş dizisinin en arkasında yer alan, üçüncü büyük azı dişleridir. Genellikle yirmili yaşlarda süren bu dişler çoğu zaman çenedeki yer darlığı, sürme pozisyonundaki sapma veya ilgili bölgedeki kemik yoğunluğu gibi sebeplerle kısmen çıkmakta (sürmekte) veya çene kemiği içinde gömülü durumda kalmaktadır. ..